Anasayfa / Ankara Karamanlı Öğrenciler Birliği / KAREV 2023 İLK ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİ BULUŞMASI

KAREV 2023 İLK ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİ BULUŞMASI

KAREV 2023 İLK ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİ BULUŞMASI
2023 yılının ilk toplantısı 08.01.2023 tarihinde Ankara’da eğitimlerine devam etmekte olan Karamanlı üniversite öğrencilerimizin yüksek katılımıyla KAREV Genel Merkezinde gerçekleştirildi.
Toplantıya görev yaptığı döneme imza atan efsane Karaman Belediye Başkanımız Sayın Özcan Genç de katıldı.
Öğrencilerimizin bir araya gelerek hoş sohbetler gerçekleştirdiği toplantıda yenilen yemeğin ardından Türkiye Turizm Stratejik Planını hazırlayan ekibin üyesi akademisyen, gezgin Prof. Dr. Bilgehan Gülcan’ın konuşmasıyla toplantı devam etti.
Sayın Gülcan, Türk turizmi, turizm destinasyonlarını geliştirme, turizm master planları hakkında bilgi ve deneyimlerini aktardı. Ayrıca gençlerin kariyer yolculukları hakkında yol gösterici önerilerde bulundu. Prof. Dr. Bilgehan Gülcan konuşmasının ardından öğrencilerimizin sorularını yanıtladı.
Toplantı sonunda KAREV Yönetim Kurulu Başkanı Veli Bozkır, tarafından Prof. Dr. Bilgehan Gülcan’a deneyim aktarımlarından ve katılımlarından dolayı teşekkür etti ve 2021 Yunus Emre Yılı münasebetiyle vakfımızca bastırılmış olan gümüş hatıra parayı taktim etti.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.