Anasayfa / Haberler / 11 KASIM’DA İSTANBUL’DAYIZ

11 KASIM’DA İSTANBUL’DAYIZ

Beş yıl önce çıktığımız Türk Müziği yolculuğumuz başarı ve heyecanla devam ediyor. Ankara’da, Karaman’da, Antalya’da, dinleyicilerin huzuruna çıkan ve büyük beğeni toplayan Karamanlılar Derneği Türk Sanat Müziği Koromuz, 11 Kasım’da Dünya kenti İstanbul’da müzikseverlerle buluşacak. Üç yıl önce ebediyete uğurladığımız Milli Şair hemşerimiz Bekir Sıtkı ERDOĞAN anısına, Ankara ve Karaman’dan sonra İstanbul’da da bir anma konseri düzenliyoruz. İstanbul Karamanlılar Vakfımızın ev sahipliğinde gerçekleştireceğimiz konserimize, Üsküdar Musiki Cemiyeti Başkanı bestekar Amir ATEŞ, bestekar Hüsnü ÜSTÜN konuk olarak katılacaklardır. Konserde, güftesi merhum Bekir Sıtkı ERDOĞAN’a, bestesi Amir ATEŞ’e ait olan eserlerden seçtiklerimiz, bestekar Hüsnü ÜSTÜN’e ait eserler ve büyük önderimiz Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün sevdiği eserlerden oluşan bir repertuvarla dinleyicilerle buluşacağız.

Üsküdar Bağlarbaşı Kongre Merkezinde gerçekleştireceğimiz konser Karaman’ın tanıtımına da büyük katkı sağlayacaktır. Konsere İstanbul’da yaşayan hemşehrilerimizi ve musiki dostlarımızı bekliyoruz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.