Anasayfa / Haberler / ANFA Genel Müdürü Hemşerimize Ziyaret

ANFA Genel Müdürü Hemşerimize Ziyaret

Ankara Karamanlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu üyeleri, Ankara’nın en büyük şirketlerinden biri olan Ankara Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı ANFA Genel Müdürlüğü’ne atanan hemşehrimiz Erdal Türk’ü ziyaret etti.
Ankaramander Başkanı Veli Bozkır, Başkan Yardımcısı Mahmut Feridun Erdoğdu, Muhasip Üye Ayhan Akgöz ve Yönetim Kurulu Üyesi İlhan Hatipoğlu, geçtiğimiz günlerde ANFA Genel Müdürü olarak atanan Şehir ve Bölge Plancısı Erdal Türk’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Ankara’nın en güzel parklarından biri ve fuar merkezi olarak da kullanılan Altınpark’taki ANFA Genel Müdürlüğü binasındaki ziyarette, Erdal Türk, dernek yönetimine arabaşı gecesi düzenlenmesi teklifinde bulundu.
Altınpark’taki sosyal tesislerde düzenlenmesi planlanan arabaşı gecesi için gün belirlenmesi kararlaştırıldı.
Başkan Veli Bozkır, Karamanlı bir hemşehrimizin çok önemli bir görevi üstlenmesinden mutluluk duyduklarını söyledi. Erdal Türk de, derneğe her türlü katkıyı vereceğini ifade ederek, KAREV’in kuruluşundan onur duyduğunu, emeği geçenlere teşekkür ettiğini belirtti.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.