Anasayfa / Haberler / KARAMAN MİLLETVEKİLLERİMİZE ZİYARET

KARAMAN MİLLETVEKİLLERİMİZE ZİYARET

Ankara Karamanlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Yönetimi olarak, 27. Dönem Karaman Milletvekillerimiz Ak Parti Milletvekilleri Sayın Recep ŞEKER, Sayın Selman Oğuzhan ESER, Cumhuriyet Halka Partisi Milletvekili Sayın Atakan ÜNVER’i Türkiye Büyük Millet Meclisinde ziyaret ettik.

Ziyarete, Dernek Başkanımız Veli BOZKIR, Başkan Yardımcımız Feridun ERDOĞDU, Muhhasip Üye Ayhan AKGÖZ Yönetim Kurulu Üyemiz İlhan Hatipoğlu, Denetim Kurulu Başkanımız Atalay TARHAN, Denetim Kurulu Üyelerimiz Didem GENÇ, Mehmet GÜREL katıldılar.

Ziyarette Milletvekillerimize, hayırlı olsun dileklerimizle birlikte VAKIF kurulmasıyla ilgili çalışmalarda gelinen nokta, öğrenci bursları ve yeni alınan ikinci dairenin durumu ve 17 Kasım tarihinde Karaman’da yapılacak Yunus Emre Anma programıyla ilgili bilgi verildi.
Ayrıca 2019 yılında yapılacak Türk Dil Bayramı ve Yunus Emre Anma etkinliklerinin kuracağımız KARAMAN EĞİTİM KÜLTÜR TURİZM VE TANITMA VAKFI öncülüğünde yapılması talebimiz iletildi.

Milletvekillerimiz Ankara’da güçlü bir derneğimizin olmasından duydukları memnuniyeti dile getirerek, derneğimizin başarılı çalışmalarını yakından takip ettiklerini ve önümüzdeki dönem bir çok konuda birlikte hareket edilmesi yönünde isteklerini dile getirdiler.

Son derece verimli geçen ziyaret, Milletvekilimiz Sayın Recep ŞEKER’in ev sahipliğinde yenilen yemeğin ardından kısa zamanda derneğimizde buluşulması dileğiyle sona erdi.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.