Anasayfa / Duyurular / KARAMANLILAR DERNEK VE VAKIFLARDAN DARBE GİRİŞİMİ AÇIKLAMASI

KARAMANLILAR DERNEK VE VAKIFLARDAN DARBE GİRİŞİMİ AÇIKLAMASI

TÜM KARAMANLILAR DERNEK VE VAKIFLAR OLARAK TÜRK MİLLETİNİN İRADESİNİ VE DEMOKRASİMİZİ ORTADAN KALDIRMAYA YÖNELİK DARBE GİRİŞİMİNİ NEFRETLE KINIYORUZ.

15 TEMMUZ 2016 GÜNÜ FETÖ/PDY TERÖR ÖRGÜTÜ’NÜN İÇ VE DIŞ UZANTILARI TARAFINDAN DEMOKRASİMİZİ ORTADAN KALDIRMAK VE MİLLETİMİZİN İRADESİNİ GASBETMEK AMACIYLA SİLAHLI BİR KALKIŞMA İLE TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİ’Nİ ELE GEÇİRMEK AMACIYLA GERÇEKLEŞTİRİLEN DARBE GİRİŞİMİ TÜRK MİLLETİNİN DEMOKRASİYE SAHİP ÇIKMASI İLE BERTARAF EDİLMİŞ BULUNMAKTADIR. ÜLKEMİZİN BÜTÜNLÜĞÜNE, TÜRK MİLLETİNİN BİRLİĞİNE, HEMŞEHRİMİZ GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK VE SİLAH ARKADAŞLARININ ÖNDERLİĞİNDE ŞEHİT KANLARIYLA KURULAN TÜRKİYE CUMHURİYETİ’NİN BEKASINA KASTEDEN BU HAİNANE GİRİŞİM, MİLLETİMİZİN DİRAYETLİ DURUŞU SAYESİNDE ENGELLENMİŞTİR.

TÜRKİYE CUMHURİYETİ’NİN VE DEMOKRASİMİZİN YAŞAMASI İÇİN GÖZÜ DÖNMÜŞ FETÖ/PDY TERÖR ÖRGÜTÜNÜN DARBE GİRİŞİMİNE KARŞI CANLARINI FEDA EDEREK HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞAN ASKER, POLİS, SİVİL TÜM ŞEHİTLERİMİZE CENABI ALLAH’TAN RAHMET, YAKINLARINA SABIR, YARALILARIMIZA ACİL ŞİFALAR DİLERİZ.

GAZİ MECLİSİMİZE BOMBA YAĞDIRAN, ASKERİMİZLE HALKIMIZI KARŞI KARŞIYA GETİREN, HALKIMIZA KURŞUN SIKTIRAN VATAN HAİNLERİNİ BİR KEZ DAHA ŞİDDETLE VE NEFRETLE KINIYORUZ.

ALLAH DEVLETİMİZİ VE MİLLETİMİZİ ŞER ODAKLARINDAN KORUSUN. ONLARA FIRSAT VERMESİN.

GÜN, CUMHURİYETE, MİLLİ İRADEYE, DEMOKRASİYE SAHİP ÇIKMA GÜNÜDÜR. BİRLİK VE BERABERLİK GÜNÜDÜR. UNUTULMASIN Kİ, CUMHURİYET VE DEMOKRASİMİZ ONA İNANMIŞ KAHRAMAN EVLATLARININ ELİNDE İLELEBET YAŞAYACAKTIR.

VELİ BOZKIR

ANKARA KARAMANLILAR DERNEĞİ BAŞKANI

SUAT YILDIRIM

İSTANBUL KARAMANLILAR VAKFI BAŞKANI

AZİZ BİLGİN

İZMİR KARAMANLILAR DERNEĞİ BAŞKANI

SALİH AYDIN

MERSİN KARAMANLILAR DERNEĞİ BAŞKANI

 EMRAH MISIRLIOĞLU

ANTALYA KARAMANLILAR DERNEĞİ BAŞKANI

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.