Anasayfa / Ankara Karamanlı Öğrenciler Birliği / KAREV Öğrenci İftar Buluşması

KAREV Öğrenci İftar Buluşması

KAREV’DE ÖĞRENCİLERLE İFTAR BULUŞMASI
Karaman Eğitim, Kültür ve Sağlık Vakfı (KAREV) olarak Ankara’da çeşitli üniversitelerde eğitim öğretim hayatına devam eden Karamanlı ve konuk öğrencilerimizin katılımıyla 10 Nisan 2022 Pazar günü Geleneksel İftar Yemeğimizi gerçekleştirdik. İftar yemeği Hemşehrimiz Merhum Hakkı Erdoğdu ruhuna eşi Sema Erdoğdu tarafından verildi. Sevgili öğrencilerimizin yoğun katılımı oldu. İftar yemeğimizin gerçekleşmesinde ev sahipliği ve katkılarından dolayı KAREV ve öğrencilerimiz adına Sayın Sema Erdoğdu’ya ve emekleri için KAREV Başkan Yardımcısı Sayın Feridun Erdoğdu’ya teşekkür ederiz.
İftar yemeğinde; Ramazan’ın coşkusunu, bereketini, neşesini ve özlediğimiz aile samimiyetini hep birlikte hissettik.
Karamanlı öğrencilerimizi Ankara’da yalnız bırakmadık. Onlara kocaman bir ailelerinin olduğunu bir kez daha hatırlattık.
Öğrencileri iftar yemeğinde mutlu eden bir haber ise Vakıf Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Veli Bozkır tarafından verildi. Başkan Bozkır “Vakfımız 2021-2022 eğitim öğretim döneminde 80 öğrenciye 500’er TL ödeme yaparken, Yönetim Kurulumuz, dönem arasında %40 zam yapma kararı aldı. Yeni kararla birlikte Nisan ayında öğrenci bursları 700 TL olarak ödenecektir”
Bu güzel haber öğrenciler arasında coşkuyla karşılandı.
KAREV olarak, iyi bir gelecek sahibi olma yolunda ilerleyen Karamanlı öğrencilerimizin her zaman yanlarında ve en büyük destekçileri olma azmindeyiz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.