Anasayfa / Ankara Karamanlı Öğrenciler Birliği / KAREV YILSONU MEZUNİYET TOPLANTISI

KAREV YILSONU MEZUNİYET TOPLANTISI

KARAMAN EĞİTİM KÜLTÜR VAKFI (KAREV)
YILSONU ÖĞRENCİ VE MEZUNİYET TOPLANTISI
Bu yıl Ankara’da üniversite eğitimlerini tamamlayacak Karamanlı öğrencilerimiz ile eğitimleri devam eden üniversiteli öğrencilerimizin bir araya geldiği tanışma yemeğimiz yüksek katılımla gerçekleşti.
KAREV Genel Merkezinde yapılan toplantıya, görev yaptığı döneme imza atan efsane Karaman Belediye Başkanımız Özcan Genç ve eşi Aynur Genç, KAREV Yönetim Kurulu Başkanı Veli Bozkır ve eşi Belgin Bozkır, Başkan Yardımcısı Feridun Erdoğdu, Cumhurbaşkanlığı Kabine Sekreteri ve KAREV Sekreter Üye Osman Sağlam, KAREV kurucu Üyemiz Ziya Duru ve eşi Öznur Duru, KAREV Hukuk Müşaviri İrfan Yeşiloğlu ve eşi Selma Yeşiloğlu, KAREV Mali Müşaviri Mehmet Gürel, Eğitim gönüllümüz Sema Erdoğdu, Şinasi Çalı öğrencilerimiz ve konuklar katıldılar.
Konuklarımızı, KAREV TSM koromuzun genç üyelerinin oluşturduğu orkestra eşliğinde okunan birbirinden güzel şarkılarla karşıladılar.
Öğrenci Birliği Başkanı Nagihan Metin ve KAREV Başkan Yardımcısı Feridun Erdoğdu’nun öğrencilerimizi bilgilendirme konuşmasının ardından söz alan mezun öğrencilerimiz, eğitim hayatları boyunca yanlarında olup destekleyen ve yalnız olmadıklarını hissettiren Vakfımıza, yöneticilerine teşekkürlerini ilettiler.
KAREV Yönetim Kurulu Başkanı Veli Bozkır, UNESCO tarafından 2021 yılının Yunus Emre yılı ilan edilmesi asabiyle Vakfımızca gerçekleştirilen Yunus Emre temalı hatıra para basımı, Karamanlı Yunus Beste yarışması, Türk Dil Bayramı ve Yunus Emre’yi Anma etkinliklerine katılım, projeler, önümüzdeki dönemde vakfımızın hedefleri ve yapılacak çalışmalarla ilgili bilgi verdi.
Bu yıl mezun olacak 20 öğrencimize, Saray Holding Yönetim Kurulu Başkanı KAREV Kurucu Üyemiz Sayın Sami Özdağ’ın hediyesi olan birer altın konuklar tarafından takıldı.
Kutlama sonrası eğitim gönüllümüz KAREV kurucu üyemiz Ziya Duru’nun masrafları karşıladığı batırık öğrencilerimize ve konuklara ikram edildi.
Burs havuzumuza destek veren eğitim gönüllülerimize, bu yıl mezun öğrencilerimize Altın hediye eden SARAY Holding Yönetim Kurulu Başkanı KAREV Kurucu Üyemiz Sami Özdağ’a, konuklara ikram edilen yemek masrafını karşılayan hayırsever eğitim gönüllümüz KAREV Kurucu Üyemiz Ziya Duru’ya, yöresel yemeğimiz Batırık’ı sevgiyle hazırlayan hamarat aşçılarımıza vakfımız ve öğrencilerimiz adına çok teşekkür ediyoruz.
Veli BOZKIR
KAREV Yönetim Kurulu Başkanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.