Anasayfa / Etkinlikler / Mart Ayı Öğrenci Toplantısı

Mart Ayı Öğrenci Toplantısı

 

Karamanlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğimizce her ay düzenli olarak yapılan aylık öğrenci toplantısı 18 Mart Pazar günü Dernek Genel Merkezinde gerçekleştirildi.

Dernek Başkanımız Veli BOZKIR açış konuşmasında, Türk tarihine altın harflerle yazılan Çanakkale Zaferi ve be zaferin kahramanları başta Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere kahraman silah arkadaşları, vatan millet bayrak uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimiz ve gazilerimize minnet ve şükran duygularını ifade ederek mikrofonu konuk konuşmacıya bıraktı.

Öğrenci toplantısının bu ay ki konuğu Cumhurbaşkanı Genel Sekreter Yardımcısı hemşerimiz Sayın Metin KIRATLI idi.

Sayın KIRATLI, Karaman-Ayrancı ilçemizde çiftçi bir ailenin çocuğu olarak başlayan hayatı ve sonraki süreçle eğitim ve meslek yaşamındaki hayat serüveni ve bugün bulunduğu göreve geliş ile alakalı süreci yaşamından bazı kesitlerle anlatarak öğrencilerimizle son derece verimli ve iz bırakan bir sohbet ortamı yarattı.

Karşılıklı soru ve düşüncelerinde paylaşıldığı sohbetin ardından Sayın KIRATLI öğrencilerimizi Cumhurbaşkanlığı Külliyesine davet etti.

Toplantının sonunda birlikte yenilen yemeğin ardından öğrencilerimize bursları dağıtıldı.

     

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.