Anasayfa / Etkinlikler / Ustalara Vefa Konseri

Ustalara Vefa Konseri

“USTALARA VEFA” KONSERİ

Karamanlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinin sosyal sorumluluk projeleri kapsamında, kültürümüzü yaşatmak genç nesillere aktarmak amacıyla kurduğu ve derneğin bünyesinde 4 yıldır faaliyetlerini sürdüren Karamanlılar Derneği Türk Sanat Müziği Korosu muhteşem bir konsere daha imza attı.

29 Mayıs 2016 Pazar günü Küçük tiyatro salonunda gerçekleştirilen “Ustalara Vefa” konserinde Ankara’da yaşayan Türk Müziğinin emektarları değerli bestekarlarımızın eserlerinin seslendirilmesi yanında kendilerine dernek tarafından ödüller verildi.

İki bölüm halinde gerçekleştirilen konserin ikinci bölümünde ödül verilen bestekarlara ait eserler koro solistleri tarafından başarıyla seslendirildi.

Konserin sonunda davete katılan değerli bestekârlar, Özgen GÜRBÜZ, Ferhat SARMUSAK, Prof. Dr. Yaşar BEDÜK, Ertuğrul OTTEKİN, Hüseyin SOYSAL, Suat YILDIRIM ve Şef Hasan EYLEN’e Dernek tarafından özel olarak hazırlanan tablo hediye edildi.

   

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.